Menu Content/Inhalt
September 2010 Oktober 2010
Zo Ma Di Wo Do Vr Za
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Dave Mulder wint NK cocktailshaken PDF Afdrukken E-mail

Dave MulderDe beste zes bartenders van de Nederlandse Bartenders Club streden gisteren tijdens het Nationaal Kampioenschap Cocktailshaken 2010 (NCC) om de titel Nederlands Kampioen Cocktails 2010 in het Fashion Hotel te Amsterdam. De strijd werd om meerder punten op een hoog niveau gespeeld, zes deelnemers hadden zich op 9 juni jl gekwalificeerd voor de finale.

Door de 3 ledige jury, een technische-, publieks- en vakjury, werd uiteindelijk Dave Mulder uitgeroepen tot winnaar met de cocktail “Kiss The Bride”.

Dave wint met zijn eerste prijs de kwalificatie voor deelname aan de wereldkampioenschappen later dit jaar in Singapore (WCC 2010). Hij vertegenwoordigt Nederland om te strijden voor de wereldtitel. Er doen in totaal 55 landen mee aan de Wereldkampioenschap Cocktails (WCC). Naast de 1ste plaats, de reis en deelname aan de wereldkampioenschappen sleepte Dave ook nog de Libbey Prestige Award in de wacht voor de beste techniek in het bereiden van cocktails.

Het receptuur van de winnende cocktail “Kiss The Bride”:

  • 20 cc Captain Morgan Spiced Gold Rum
  • 25 cc Mozart White Cream
  • 17 cc Monin Elder Flower siroop
  • 3 cc Monin Maple Spice siroop
  • 5 cc verse citroensap
  • 1 lemongrass muddle

Techniek: Shake/Muddle

De finalisten:

  • Mikael Ekman Cocktail & Cocktail Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
  • Rick Joore Bloomingdale Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
  • Cornell  Tol Piano Bar in Volendam Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
  • Dave Mulder Spa Zuiver  te Amsterdam Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
  • Richard Zijlstra Cocktail Catering Company Triple C Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
  • Douglas Vryberghe de Coningh Restaurant Enter Groningen Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.

 

De uitslag:

1ste Dave Mulder

2de Rick Joore

3de Richard Zijlstra

De 4de plaats werd gedeeld door (exact evenveel punten) Mikael Ekman, Douglas Vryberghe de Coningh, Cornell Tol

 
Banner
Whiskypassion 3-2010

In dit nummer o.a.:

The Arran Malt
De koperen Potstill
Extra dikke Zomer uitgave

Vanaf 25 Juni 2010
in de winkel

Banner
designed by www.madeyourweb.com